Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec rządów Janusza Grobla w Puławach, koniec pewnej epoki [opinie]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2018 r. o 19:01 Powrót do artykułu
Przede wszystkim przegranym wyborów jest kandydat PO, dostał ostatnie miejsce, a Maj wypłynął na Cyganach, w zapowiedziach powyborczych elekta nie ma już praktycznie nic, tylko że będzie realizował pomysły Grobla. Słabo, bo zapewniał nie wiadomo co, miało być och i ach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zatęsknimy za Prezydentem Groblem. Wspomnicie moje słowa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniej Groblowi to wyszło zagospodarowanie terenu po jednostce wojskowej oraz miasteczko holenderskiej, którego nawet już nie remontują i na kostkach na skrzyżowaniach można koła zgubić. Brawo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rękas ot gwiazdor . Na pokazie orkiestr detych na stadionie w ostatni dzień latał po stadionie. Na gimnastyce przeważnie ćwiczę pajacyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z "artykułu : "Gdy zaczynał pracę w puławskim Urzędzie Miasta był 1980 rok. W Polsce młodzież po raz pierwszy bawiła się na festiwalu w Jarocinie, robotnicy największych zakładów pracy rozpoczynali falę strajków, a w Puławach budowano „Dom Chemika”. Młody inżynier, decyzją wojewody, został wtedy powołany na stanowiska zastępcy naczelnika. " koniec cytatu. POWSTAWAŁA SOLIDARNOŚĆ. LUDZIE W POLSCE ODDAWALI LEGITYMACJE PZPR - u A TOWARZYSZ GROBEL "ZOSTAŁ POWOŁANY" !!! Mierny , bierny ale wierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszowi Januszowi Grobel z PZPR chciałem dać wielką szansę. Chciałem aby poddał się walkowerem! Robiłem to bo jestem łagodnym i wielkodusznym człowiekiem! Jednak z tego nie skorzystał! Teraz będzie miał CIEPŁO! Zmusze komunistę do oddania mandatu radnego! A jaj nie to będzie miał CIEPŁO! CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem to bo jestem łagodnym i wielkodusznym człowiekiem! Jednak z tego nie skorzystał! Teraz będzie miał CIEPŁO! Zmusze komunistę do oddania mandatu radnego! . Pan Cezary- pajac, mitoman,, ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowita zgoda. Bezapelacyjnie panie CK. Do tej wygranej Przegrany przyczynił się znacznie bardziej niż ktokolwiek inny - ze Zwycięzcą na samym czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję aby każdy komunista o komunistycznym rodowodzie oddał dobrowolnie mandat! A jak nie będzie miał CIEPŁO! CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam aby komunista Janusz Grobel z PZPR dobrowolnie oddał mandat radnego. Każdy komuch powinien być bezwzględnie tępiony w każdej sferze. Tępiony i bezwzględnie eliminowany. Miesce dla każdego komucha to szafot, więzienie lub obóz koncentracyjny! Żadnej litości! Żadnego przebaczenia! Żadnego przedawnienia! Wylepić! CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam aby komunista Janusz Grobel z PZPR dobrowolnie oddał mandat radnego. Każdy komuch powinien być bezwzględnie tępiony w każdej sferze. Tępiony i bezwzględnie eliminowany. Miesce dla każdego komucha to szafot, więzienie lub obóz koncentracyjny! Żadnej litości! Żadnego przebaczenia! Żadnego przedawnienia! Wylepić! CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylepianie już było - przecież całe miasto zalepione. I co dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być wyplenić! CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkodliwość Tuska i PO jest oczywista! Tusk napisał w 1985 roku artykuł. Polskość to jest Nienormalność. CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież teraz Donald do walki z bolszewikami zachęca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyła się epoką gdzie każdy miał dość jej był prezydentem Romów w Puławach a nie Polaków nie słuchał ludzi miał gdzieś ich problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pszczoły w pasiece robią więcej niż stary komuch Grobel. CK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kał powstaje w  jelicie grubym . Resztki pokarmowe przemieszczane z  jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną. Dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy  resorpcji  wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą resztki pokarmowe,  śluz ,  bakterie , resztki  nabłonka ,  woda  itp. Kał przesuwa się w jelicie wskutek  ruchów perystaltycznych . Ostateczne jego formowanie zachodzi w  odbytnicy . Wydalany jest podczas  defekacji przez  odbyt  dzięki skurczom ścian odbytnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koniec pewnej epoki" - "postęp" to jest właściwe określenie po dekadach zastoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ck - pewne wartości to ma się w genach. Też zastanawiam się, dlaczego w Panu tyle nienawiści. Czy Pan wjęcej zrobił dla Polski i Puław od Pana Grobla? Bo ja wątpię! Tylko Pan się ośmieszasz i przynosisz wstyd Puławom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...